Id Namn Klubb Klubbort Aktivitet
10001 Lars Thalmann RT 70 Stockholm-Brunkeberg Ölprovning
10002 Rikard Nilsson RT 132 General Ingen aktivitet
10019 Henrik Widen RT 72 RT72 Arboga Ölprovning
10020 Maria Jersby LC 111 Arboga Skön dag
10021 Malin Samuelsson LC 125 LC 125 Stockholm-City Ölprovning
10022 Annika Nilsson LC 132 Varberg Ingen aktivitet
10024 Anders Eek RT 72 Arboga Ölprovning
10025 Jenny Danielsson Guest Skön dag
10035 Pierre Andersson RT 6 LANDSKRONA Ingen aktivitet
10037 Lars Röstin RT 6 Landskrona Ingen aktivitet
10039 Helena Wall Gunnarsson LC 72 Borgholm Ingen aktivitet
10040 fredrik persson RT 72 RT 72 ARBOGA Ölprovning
10042 Jonas Jonsson RT 6 RT6 Landskrona Ingen aktivitet
10045 Karl Tibratt RT 127 Gislaved Sandslottstävling
10046 Camilla Tibratt LC 88 Gislaved Sandslottstävling
10048 Jenny Undberg LC 42 Katrineholm Lyx
10050 Anna Berg LC 23 Eskilstuna Ingen aktivitet
10051 Désirée Lerider TA LC 106, Skövde - AGDOR Ingen aktivitet
10052 Annette Johansson LC 23 Eskilstuna Ingen aktivitet
10053 Anna Witt LC 23 Eskilstuna Ingen aktivitet
10055 Johan Öberg OT OT73 Enköping Millenium Ingen aktivitet
10057 Marie Lönneskog Hogstadius LC 99 Mjölby Ingen aktivitet
10060 Eva Ljungkvist LC 73 Ystad Havsfiske
10061 Staffan Lönneskog RT 66 Mjölby Ingen aktivitet
10062 Kalle Ekstrand RT 127 Gislaved/Anderstorp Sandslottstävling
10063 Sara Ekstrand LC 88 Gislaved/Anderstorp Sandslottstävling
10065 Åsa Markström LC 72 Borgholm Ingen aktivitet
10066 Carolin Strandberg LC 84 Lc 84 söderhamn Line Dance
10068 Maria Flodin Guest Havsfiske
10069 Cecilia Wennberg LC 111 Arboga Surfing
10071 Lotta Lindh LC 72 Borgholm Ingen aktivitet
10073 Petra Dahlin LC 73 Ystad Havsfiske
10075 Sven-Henrik Sandberg RT 48 RT 48 Skövde Sandslottstävling
10079 Carina Westin LC 111 Arboga Skön dag
10081 Malin Dahlberg HS LC 106 Skövde Havsfiske
10082 Mikael Berglund OT 48 Skövde Sandslottstävling
10083 Eva Svärd HS LC 89 LC89 Lindesberg Ingen aktivitet
10084 Thomas Svärd OT 19 OT19 Lindesberg Ingen aktivitet
10085 Pernilla Wigren HS LC Ingen aktivitet
10086 Johan Wigren Guest Ingen aktivitet
10087 Maria Larsson HS LC LC89 Lindesberg Ingen aktivitet
10088 Riitta Andersson LC 89 LC89 Lindesberg Ingen aktivitet
10089 Linda Johansson HS LC Ingen aktivitet
10091 Anna Ohlsson HS LC 106 Skövde Havsfiske
10092 Ageeth Manschot HS LC 9 Landskrona Ingen aktivitet
10093 Fanny Lindström HS LC 6 Stockholm Sandslottstävling
10094 Anne Schildt HS LC 107 HÖRBY Ingen aktivitet
10095 Mathias Schildt Guest Ingen aktivitet
10096 Martina Ritter HS LC 103 NYBRO Ingen aktivitet
10097 Anders Ritter OT 62NYBRO Ingen aktivitet
10098 Marie Edvinsson HS LC Ingen aktivitet
10099 Christine Wibell HS LC Ingen aktivitet
10100 Ann-Sofie Johansson HS LC Ingen aktivitet
10101 Johanna Nittve HS LC Ingen aktivitet
10102 Anna Persson HS LC 141 Hudiksvall Havsfiske
10103 Åsa Hedlund HS LC Ingen aktivitet
10105 Therese Höök HS LC 133 LC 133 Ludvika Lyx
10106 Mikael Höök Guest Ingen aktivitet
10107 Eva Haglind HS LC 113 Line Dance
10108 Helen Pilerud HS LC 111 Arboga Ölprovning
10109 Fredrik Pilerud OT Arboga Ölprovning
10110 Suzanne Otzen HS LC LC7 Hässleholm Ingen aktivitet
10111 Annika Larsson HS LC Ingen aktivitet
10112 Håkan Isaksson RT 6 Landskrona Sandslottstävling
10113 Maisa WalmanRydén TA Ingen aktivitet
10114 Anna Åkesson TA TS 71 Karlskrona Ingen aktivitet
10115 Christian Darnell OT Karlskrona Ingen aktivitet
10116 Agneta Noresson LC 128 Kullabygden Sandslottstävling
10117 DIANA MAGNUSSON LC 137 LC137 EMMABODA Skön dag
10118 MATS ERIKSSON OT Skön dag
10119 Karin Sandström TA TS 133 Ludvika Ingen aktivitet
10120 Malin Nyström LC 98 Borås Ingen aktivitet
10122 Per Wigart OT OT57 Göteborg City Ingen aktivitet
10123 Magnus Johansson RT 48 RT 48 Skövde Sandslottstävling
10126 Jonas Sandberg RT 110 Viking Göteborg Ingen aktivitet
10127 Erik Ryderberg RT 118 RT118 / Skövde/Arthur Ingen aktivitet
10129 Lars Wingefors RT 47 RT47 Karlstad Havsfiske
10130 Carolin Wingefors Guest Havsfiske
10131 Andreas Viltfjäll RT 101 Strömstad Ölprovning
10133 Staffan Moberg RT 3 Stockholm Surfing
10137 Elisabeth Larsson LC 104 Kungsbacka Lyx
10138 Cecilia E.Salomonsson LC 93 lc 93 Markeryd Ingen aktivitet
10139 Gert Salomonsson RT 135 Markaryd Ingen aktivitet
10140 Cecilia Proos-Persson LC 148 Upplands-Bro Surfing
10142 Conny Persson Guest Surfing
10143 Magnus Jonasson RT 115 115 Borgholm Golf
10144 Ylva Jonasson Armfelt TA LC 72 Borgholm Ingen aktivitet
10146 Kristian Wingefors RT 47 RT 47 Karlstad Ingen aktivitet
10147 Petra Wingefors Guest RT 47 Karlstad Ingen aktivitet
10150 Chami Malek LC 106 Skövde Ingen aktivitet
10155 Peter Salomonsson RT 48 R-T 48 Skövde Sandslottstävling
10157 Jonas Svefors RT 48 RT 48 Skövde Sandslottstävling
10158 Madeleine Juniwik TA LC 20+ VISBY Ingen aktivitet
10159 Michael Juniwik OT Gotland Ingen aktivitet
10162 Eva Karlsson LC 104 104 Kungsbacka Ingen aktivitet
10163 Ulrika Pettersson LC 104 Kungsbacka Ingen aktivitet
10164 maja wennergrund LC 104 kungsbacka Ingen aktivitet
10168 Anna Schelin LC 52 LC 52 Borlänge Ingen aktivitet
10171 Roger Åkeson RT 48 RT 48 Skövde Sandslottstävling
10173 Tobias Göthberg RT 141 Hjo-Grönköping Ingen aktivitet
10174 Helen Månendahl LC 104 Kungsbacka Ingen aktivitet
10175 Sofia Skötte LC 6 Stockholm Spa på Kusthotellet
10176 Monika Hamrin LC 104 Kungsbacka Ingen aktivitet
10177 Linda Olsson LC 72 Borgholm Ingen aktivitet
10178 Marie Turnéus LC 104 Kungsbacka Lyx
10180 Kristina Korsfeldt TA Nyköping lc25 Ingen aktivitet
10181 Karl Korsfeldt OT Nyköping rt33 Ingen aktivitet
10182 Alex Bakan OT 135 Markaryd Ingen aktivitet
10184 Jan Karlsson OT 70 Stockholm Brunkeberg Spa på Kusthotellet
10185 Gun Johansson LC 98 Borås Ingen aktivitet
10186 Camilla Petersson TA Eslöv Ingen aktivitet
10188 Rebecka Swane LC 6 Stockholm Golf
10189 Adam Rapp RT 48 RT 48 Skövde Sandslottstävling
10194 Anders Jonsson RT 18 Östersund Lyx
10195 Magnus Hedquist RT 72 Arboga Ölprovning
10196 Rikard Arenius HS RT Lyx
10198 Torbjörn Nilsson HS RT Sandslottstävling
10199 Marie Nilsson LC 89 Lindesberg Ingen aktivitet
10200 Peter Toll HS RT Lyx
10201 Marit Wirén Guest Lyx
10202 Magnus Elg HS RT 133 Höllviken Lyx
10203 Malin Thim LC 7 Hässleholm Lyx
10204 Stefan Näsman HS RT 136 Kullabygden Lyx
10205 Camilla Näsman LC 128 Kullabygden Ingen aktivitet
10206 Håkan Hellberg HS RT 20 Nacka-Saltsjöbaden Ingen aktivitet
10207 Camilha Nilsson LC 50 Stockholm-Klara Ingen aktivitet
10208 Boris Kulas HS RT 4 Kristianstad Lyx
10209 Anette Karlsson LC 7 Hässleholm Lyx
10210 Janne Bark HS RT 13 UDDEVALLA Golf
10214 Philip Hallengren HS RT 6 Landskrona Skön dag
10215 Fredrik Hellgren HS RT 2 Göteborg Ingen aktivitet
10216 Magdalena Hellgren LC 110 Götheborg Terra Nova Ingen aktivitet
10217 Magnus Utterström HS RT Ingen aktivitet
10218 Madelene Utterström Guest Ingen aktivitet
10219 Kaij Löwhagen HS RT Ingen aktivitet
10220 Bodil Löwhagen Guest Ingen aktivitet
10221 Stefan Thurén HS RT Ingen aktivitet
10222 Robert Sundström HS RT 70 Stockholm-Brunkeberg Ingen aktivitet
10223 Elin Palmberg Guest Ingen aktivitet
10224 Henrik Olofsson HS RT 19 RT 19 Lindesberg Ingen aktivitet
10225 Helena Olofsson LC 89 LC 89 Lindesberg Ingen aktivitet
10226 Daniel Elfstedt HS RT Ingen aktivitet
10227 Magus Björkman HS RT Ingen aktivitet
10229 Torbjörn Ullsten HS RT Ölprovning
10230 Patrik Nilsson HS RT Ingen aktivitet
10231 Magnus Hansson HS RT 150 Båstad Ingen aktivitet
10232 Anna-Mari Hendolin LC 37 Kuopio, Finland Ingen aktivitet
10234 Ola Svensson RT 132 Varberg Ingen aktivitet
10235 Mattias Svensson RT 132 Varberg Ingen aktivitet
10236 Martin Björn RT 132 Varberg Ingen aktivitet
10238 Magnus Båth RT 132 Varberg Ingen aktivitet
10239 Mattias Johansson RT 132 Varberg Ingen aktivitet
10240 Niklas Martinsson RT 132 Varberg Ingen aktivitet
10241 Anders Nilsson RT 132 Varberg Ingen aktivitet
10242 Niklas Flygare RT 132 Varberg Ingen aktivitet
10243 Oskar Nordbladh RT 132 Varberg Ingen aktivitet
10244 Johan Wigell RT 132 Varberg Ingen aktivitet
10245 Fredrik Åkesson RT 132 Varberg Ingen aktivitet
10248 Tutti Blixt LC 7 Hässleholm Ingen aktivitet
10250 Katarina Anthin LC 132 Varberg Ingen aktivitet
10251 Lisa Böös LC 132 Varberg Ingen aktivitet
10252 Annica Carlsson LC 132 Varberg Ingen aktivitet
10254 Kristina Jaensson LC 132 Varberg Ingen aktivitet
10255 Susanna Land LC 132 Varberg Skön dag
10256 Annika Zevenwacht LC 132 Varberg Ingen aktivitet
10257 Gunn Nylend LC 132 Varberg Ingen aktivitet
10259 Helena Ståhle LC 132 Varberg Ingen aktivitet
10260 Eva Wernborg LC 132 Varberg Ingen aktivitet
10261 Ia Svensson LC 132 Varberg Ingen aktivitet
10262 Ulrika Ståhle LC 132 Varberg Ingen aktivitet
10263 Hans Nordlander OT 32 Västerås Ingen aktivitet
10264 Pia Nordlander TA 18 Västerås Ingen aktivitet
10266 Åsa Neubauer LC 134 Sunne Ingen aktivitet
10269 Karin Dahlgren LC 37 Malmö Elbogen Havsfiske
10270 Anja Werkelin LC 20 Visby Ingen aktivitet
10271 Bobbo Werkelin OT 63 Visby Ingen aktivitet
10273 Johan Aaby-Ericsson RT 4 Kristianstad Ingen aktivitet
10274 Cajsa Aaby-Ericsson Guest Ingen aktivitet
10275 Jason Stewart RT 48 RT 48 Skövde Sandslottstävling
10276 Martin Böös RT 37 Alingsås Ingen aktivitet
10277 Catarina Böös LC 14 Alingsås Ingen aktivitet
10279 Martin Claesson RT 48 Skövde Sandslottstävling
10280 Åsa Jonsson LC 78 NÄSSJÖ Lyx
10282 Susanne Byström LC 66 Strängnäs Skön dag
10283 Heidi Magnessen LC 30 Härnösand Sandslottstävling
10287 Per Malmquist OT Visby - Gotland Sandslottstävling
10289 Brita Holmgren LC 66 Stängnäs LC66 Havsfiske
10290 Erik Bennbom RT 125 Uppsala Fyris Ingen aktivitet
10291 Malin Åhman LC 84 Söderhamn Spa på Stadshotellet
10292 Karin Bennbom Guest UPPSALA Ingen aktivitet
10293 PeO Sjöberg OT RT96 Mora Ingen aktivitet
10294 Madelene Morell-Sjöberg LC 153 LC153 Mora Ingen aktivitet
10296 Ola Stålebrink RT 57 Eksjö Golf
10298 Magnus Ahlström RT 3 Stockholm Lyx
10299 Gitte Enander LC 6 LC 6 Stockholm Lyx
10300 Heléne Schwartz LC 66 Strängnäs Skön dag
10301 Manne Mosten RT 18 Skön dag
10307 Therese Nylander LC 153 Mora Ingen aktivitet
10309 Nina Lindbom LC 23 Eskilstuna Ingen aktivitet
10311 Åsa Lindquist LC 101 LC101 Söderköping Ingen aktivitet
10312 Jonas Jonsson OT 104 RT 104 Söderköping Ingen aktivitet
10315 Vivianne Wikström LC 134 Sunne Ingen aktivitet
10316 Jessica Syrén LC 12 Borås LC12 Ingen aktivitet
10318 Karin Strömberg LC 47 Lund Ingen aktivitet
10321 Dennis Anderberg RT 6 Landskrona Ingen aktivitet
10322 Mikael Schvili RT 6 Landskrona Ingen aktivitet
10323 Thomas Carlsson RT 33 Nyköping Ingen aktivitet
10324 Tony Wallgren RT 97 Sollefteå Ingen aktivitet
10325 Anna-Karin Ritzman LC 25 Nyköping Ingen aktivitet
10328 Ola Andersson RT 89 Söderhamn Ingen aktivitet
10329 Johan Björk RT 89 Söderhamn Sandslottstävling
10330 Anders Eriksson RT 89 Söderhamn Sandslottstävling
10331 Thomas Frykberg RT 89 Söderhamn Sandslottstävling
10332 Jens Persson RT 89 Söderhamn Sandslottstävling
10333 Christian Höijer RT 89 Söderhamn Sandslottstävling
10334 Thomas Isaksson RT 89 Söderhamn Sandslottstävling
10335 Ulf Johansson RT 89 Söderhamn Sandslottstävling
10336 Magnus Kjellin RT 89 Söderhamn Sandslottstävling
10337 Nicklas Larsson RT 89 Söderhamn Sandslottstävling
10338 Johan Isacsson RT 89 Söderhamn Ingen aktivitet
10339 Daniel Norlin RT 89 Söderhamn Sandslottstävling
10340 Emil Blomstrand RT 89 Söderhamn Sandslottstävling
10341 Stefan Persson RT 89 Söderhamn Sandslottstävling
10342 Tomas Pålsson RT 89 Söderhamn Sandslottstävling
10343 Daniel Olsson RT 89 Söderhamn Sandslottstävling
10344 Kristin Ravinale LC 66 LC66 Strängnäs Skön dag
10345 Mårten Strömberg OT 68 Öresund Ingen aktivitet
10346 Charlotta Hellström LC 68 Värnamo Ingen aktivitet
10347 Kenneth Grönlund RT 143 Stockholm Royal Lyx
10349 Julia Bendelin LC 20 Visby Ingen aktivitet
10350 Pernilla Larsson LC 20 Visby Ingen aktivitet
10352 Åsa Egnell LC 6 Stockholm Sandslottstävling
10353 Birgitta Fredriksson LC 30 Härnösand Sandslottstävling
10354 Stefan Thorstensson RT 94 Säffle Ingen aktivitet
10356 Anders Ehrenström RT 129 Jönköping Havsfiske
10357 Lars Holmer RT 129 Jönköping Havsfiske
10358 EvaMarie Uppman LC 84 Söderhamn Spa på Stadshotellet
10359 Anna Belec LC 148 UpplandsBro Spa på Stadshotellet
10360 Martin Bjerkestrand RT 6 Landskrona Ingen aktivitet
10362 Sofie Jönsson LC 66 Strängnäs Skön dag
10363 Stefan Buegler RT 70 Lüneburg Spa på Stadshotellet
10364 Stina Anderback LC 49 Skara Sandslottstävling
10365 Åsa Erikson LC 66 Strängnäs Havsfiske
10366 Linda Eriksson LC 14 Alingsås Ingen aktivitet
10367 Merja Almqvist LC 144 Kinna Mark Golf
10368 Pernilla Wallin LC 14 Alingsås Ingen aktivitet
10369 Kjell Andersson Guest Ingen aktivitet
10374 Birgitta Lövdahl LC 49 Skara Sandslottstävling
10375 Carina Werling Eek LC 68 Värnamo Ingen aktivitet
10376 Rolf Hilleberg RT 18 Skön dag
10378 Eva Bjälkander LC 23 Eskilstuna Spa på Kusthotellet
10379 Yvette Folin LC 111 Arboga Ingen aktivitet
10380 Magnus Haglind RT 84 Tidaholm Sandslottstävling
10381 Michela Nalin LC 5 Malmö Sandslottstävling
10382 LINDA LARSSON LC 68 VÄRNAMO Ingen aktivitet
10384 Jan Cornen OT Eskilstuna Golf
10387 Mikael Gradlander RT 128 Helsingborg-Bjuv Ingen aktivitet
10390 Audun Ribe RT 107 Nässjö Ölprovning
10391 Per-Arne Ohlsson RT 107 Nässjö Ölprovning
10392 Erik Sääf RT 107 Nässjö Ölprovning
10393 Erik Roberger RT 107 Nässjö Ölprovning
10394 Peter Berg RT 107 Nässjö Ölprovning
10395 Anders Rostedt RT 107 Nässjö Ölprovning
10397 Mathias Pettersson RT 107 Nässjö Ölprovning
10399 Jonas Persson RT 107 Nässjö Ölprovning
10400 Magnus Lindén RT 107 Nässjö Ölprovning
10404 Micael Stenkvist RT 147 Karlstad-Sola Ingen aktivitet
10405 Pernilla Glinning LC 148 Upplands-Bro Spa på Stadshotellet
10406 Cecilia Kentell LC 37 Malmö Ellbogen Sandslottstävling
10407 Elin Ophus LC 49 Lc-49 SKARA Sandslottstävling
10408 Christina Bratt LC 49 Skara Sandslottstävling
10409 Maria Malmkvist TA 23 Eskilstuna Ingen aktivitet
10410 Jan-Ola Malmkvist OT 24 Eskilstuna Ingen aktivitet
10411 Lil Jonsson LC 88 Gislaved Ingen aktivitet
10412 Mark Döse RT 44 Lidköping Havsfiske
10414 Anette Mårtensson LC 88 Lc88 Gislaved Ingen aktivitet
10415 Josefin Svensson LC 68 Värnamo Ingen aktivitet
10416 Helena Blomster LC 51 Ronneby Ingen aktivitet
10418 Jessica Bjurén LC 12 BORÅS Ingen aktivitet
10419 Camilla Aspegren LC 102 Stockholm Täby Ingen aktivitet
10420 Yvonne Dahlstrand LC 84 Söderhamn Ingen aktivitet
10421 Jenny Höckert LC 49 LC49 Skara Sandslottstävling
10422 Anders Valler RT 89 Söderhamn/RT89 Golf
10424 Mathias Ogenblad RT 49 Skara Ingen aktivitet
10425 Pia Dahlgren LC 134 Sunne Ingen aktivitet
10426 Camilla Tim Elliot LC 10 Göteborg Ingen aktivitet
10428 Ulrika Hallgren LC 42 Katrineholm Skön dag
10429 Madeleine Kringerås LC 134 Sunne Ingen aktivitet
10430 Andréa Edstrom LC 135 Göteborg Ingen aktivitet
10431 Jenny Abrahamsson LC 102 Stockholm Täby Ingen aktivitet
10432 Marica Dahlstedt LC 102 Stockholm Täby Ingen aktivitet
10433 Martin Brandin RT 37 Alingsås Ingen aktivitet
10434 Johanna Brandin LC 14 Alingsås Ingen aktivitet
10435 Ninni Jonsson LC 14 Alingsås Ingen aktivitet
10436 Ola Jonsson RT 37 Alingsås Ingen aktivitet
10437 Agneta Munck LC 49 Skara Ingen aktivitet
10438 Damir Matesa RT 118 Skövde Ingen aktivitet
10440 Jonas Hultgren RT 95 Ronneby Ingen aktivitet
10441 Roland Höckert RT 44 Lidköping Havsfiske
10442 Mikael Engberg RT 94 Säffle/RT94 Ingen aktivitet
10443 Torben Wiinholt RT 51 Korsør Ölprovning
10444 Stefan Molander RT 115 Borgholm Ingen aktivitet
10445 My Molander LC 72 Borgholm Ingen aktivitet
10446 Maria Eriksson LC 113 Tidaholm Line Dance
10447 Lotta Sjölund LC 111 Arboga Ingen aktivitet
10448 Mikael Sundving RT 44 Lidköping Ingen aktivitet
10449 Fredrik Kron RT 44 Lidköping Ingen aktivitet
10450 Victoria Karlsson LC 37 Malmö Sandslottstävling
10454 Johanna von Corswant LC 20 Visby Sandslottstävling
10456 Margareta Smeds LC 65 Sala Ingen aktivitet
10457 Jacob von Corswant RT 63 Visby Sandslottstävling
10458 Isak Nilsson RT 70 Stockholm Brunkeberg Havsfiske
10459 Magnus Hagdahl RT 70 Stockholm Brunkeberg Sandslottstävling
10460 Jessica Hagdahl Guest Sandslottstävling
10461 Anna Carlsson LC 78 Nässjö Ingen aktivitet
10462 Mattias Hägg RT 48 RT48 Skövde Sandslottstävling
10463 Nina Wiik LC 84 LC 84 Söderhamn Line Dance
10466 Joakim Gerhardsson RT 48 Skövde Ingen aktivitet
10467 jan sahlin RT 48 skövde Sandslottstävling
10468 Beate Åberg LC 93 Markaryd Ingen aktivitet
10469 P-A Falk RT 135 Markaryd Ingen aktivitet
10470 josephine johansson LC 119 Karlstad Skön dag
10471 Karin trautman LC 119 Karlstad Skön dag
10472 Andreas Agerborn RT 48 RT 48 Skövde Sandslottstävling
10476 Mia Pettersson LC 8 Halmstad Skön dag
10478 Janica Skagerstam LC 65 LC 65 Sala Ingen aktivitet
10481 Elisabeth Tjärnström LC 65 Sala Ingen aktivitet
10484 Linda Stennert LC 78 Nässjö Lyx
10486 Lars Johansson RT 48 Skövde Sandslottstävling
10487 Richard Belec RT 152 Sigtuna Havsfiske
10488 Åse Andersson LC 104 kungsbacka Ingen aktivitet
10489 Sara Wallemyr LC 113 LC 113 Tidaholm Line Dance
10490 Nina Ribe LC 78 NÄSSJÖ Lyx
10491 Erika Philipson LC 71 Karlskrona Ingen aktivitet
10494 Helen Bengtsson LC 8 LC 8 Halmstad Ingen aktivitet
10495 Anna Burholm LC 48 Bromma-Vällingby Skön dag
10496 carina rybrink LC 104 kungsbacka Lyx
10497 SUsanne Weidemanis LC 1 Kristianstad Ingen aktivitet
10498 Anna Örnhem LC 110 Götheborg Terranova Ingen aktivitet
10499 Marie Kalm LC 110 Götheborg Terra Nova Ingen aktivitet
10500 Victoria Ekman LC 88 Gislaved Ingen aktivitet
10501 Henrik Karlson RT 48 Skövde Ingen aktivitet
10502 Fredrika Borgmalm LC 34 Södertälje Havsfiske
10503 Samuel Englund RT 49 Skara Surfing
10504 Veronica Näsström LC 22 Kristinehamn Ingen aktivitet
10507 Åsa Fredriksson LC 106 Skövde Havsfiske
10508 Maria Gudmundsson LC 22 Kristinehamn Ingen aktivitet
10509 Catharina Nilsson LC 127 Skurup Ingen aktivitet
10510 Titti Jönsson LC 127 Skurup Ingen aktivitet
10511 Carina Friborg LC 127 Skurup Ingen aktivitet
10512 Tina Haara LC 127 Skurup Ingen aktivitet
10513 Åsa Ivarsson LC 70 Skövde Ingen aktivitet
10515 Linda Paulson LC 10 Oslo, Norge Ingen aktivitet
10516 Ulrika Matesa LC 70 Skövde Ingen aktivitet
10518 Hildegunn Skulstad LC 17 Flekkefjord Ingen aktivitet
10521 Euthemia Katsarou LC 18 Egersund Ingen aktivitet
10522 Kristian Sjövall RT 115 RT115 - Borgholm / VDO3 Ingen aktivitet
10523 Johan Carlsson RT 35 Stockholm-city Ingen aktivitet
10525 Nicklas Thiger RT 35 Skitsnygg Ingen aktivitet
10526 Carina Wiktorsson LC 106 SKÖVDE Ingen aktivitet
10527 Marjo Berkhout LC 49 Skara Ingen aktivitet
10529 Eva Christina Moen LC 31 Ski, LC Norge Ingen aktivitet
10530 Fredrika Hedelin LC 10 LC 10 Göteborg Ingen aktivitet
10531 Ulrika Bille LC 76 Linköping Lyx
10532 Rickard Karlsson RT 35 Stockholm City Ingen aktivitet
10533 Tobias Wilhelmson RT 35 Stockholm-City Ingen aktivitet
10534 Susanne Nørager TA Ingen aktivitet
10535 Daniel Forsgren RT 35 Stockholm City Ingen aktivitet
10536 Jenny Jungstedt LC 22 Kristinehamn Ingen aktivitet
10537 Karin Lundström LC 84 söderhamn Line Dance
10538 Marcus Hermansson RT 88 Vimmerby Lyx
10539 Helena Bransell LC 133 Ludvika Ingen aktivitet
10540 Anders Bransell OT Ludvika Ingen aktivitet
10541 Lisbeth Aalund TA Ingen aktivitet
10543 Susanne Karlsson LC 22 Kristinehamn Ingen aktivitet
10544 Åsa Liberg LC 106 Skövde Ingen aktivitet
10545 Helena Kronberg LC 106 Skövde Ingen aktivitet
10546 Pia Haddeland LC 135 LC Goteborg Ingen aktivitet
10547 Per Haddeland Guest Göteborg Ingen aktivitet
10548 Marie Marvig Guest Ingen aktivitet
10549 Lotta Nydahl Frånberg LC 69 LC 69 Växjö Ingen aktivitet
10551 Mikael Kaunitz RT 35 Stockholm City Ingen aktivitet
10552 Anders Wallin OT OT 51 Uppsala Ingen aktivitet
10553 Anna Håkansson LC 84 Söderhamn Line Dance
10555 Patrik Lindelöv RT 70 Stockholm Brunkeberg Ölprovning
10556 Helle Nielsen LC 12 Nakskov, Danmark Ingen aktivitet
10557 Maria Svenssoon LC 138 Göteborg Ingen aktivitet
10558 tine mandrup LC 39 grenaa Ingen aktivitet
10559 Roberger Andreas RT 107 Nässjö Ölprovning
10560 Anna Welin LC 138 Göteborg City Ingen aktivitet
10561 Karin Fischer LC 138 Göteborg City Ingen aktivitet
10562 Anna Åström LC 5 Malmö Skön dag
10563 Lisa Hegmegi LC 78 Nässjö Ingen aktivitet
10564 Anneli Bohm LC 135 Göteborg Ingen aktivitet
10565 Karen Carlström LC 7 Hässleholm Ingen aktivitet
10566 Linda Persson LC 93 Markaryd Ingen aktivitet
10567 Helen Andersson LC 8 Halmstad Ingen aktivitet
10568 Sabina Espmark LC 135 Göteborg Ingen aktivitet
10569 Monica Muth LC 12 Borås Ingen aktivitet
10570 Madelen Petersson LC 22 LC 22 Kristinehamn Ingen aktivitet
10571 Pia Sildén Sandström LC 70 Skövde Ingen aktivitet
10573 Anne-Sofie Reinhardt LC 104 Kungsbacka Ingen aktivitet
10574 Christian Fredriksson RT 20 Nacka - Saltsjöbaden Surfing
10578 Peter Morén RT 143 Stockholm Royal Lyx
10579 Petter Skantze RT 44 Lidköping Surfing
10580 Andreas Karlsson RT 88 Round Table 88 Ingen aktivitet
10584 Charlotte Olofsson LC 138 Göteborg city Skön dag
10585 Helena Olbrich LC 122 Hjo Ingen aktivitet
10586 Christoffer Olbrich RT 141 Hjo Grönköping Ingen aktivitet
10587 Åsa Starberg LC 76 Linköping Ingen aktivitet
10588 Pernilla Esplund LC 33 Örebro Ingen aktivitet
10589 Jonny Jensen RT 103 Stockholm International Ingen aktivitet
10590 Rikard Weberg OT RT 6 Landskrona Ölprovning
10591 Kristina Sjöö LC 121 Akka Skön dag
10593 Karin Nilsson LC 1 Kristianstad Ingen aktivitet
10594 Annika Fagerblom LC 12 Borås Ingen aktivitet
10597 sophie Liljeberg LC 155 Hjo Guldkroken Ingen aktivitet
10599 Zacharias Nywertz RT 141 Hjo Grönköping Ingen aktivitet
10600 Karin Landström Karonen LC 49 Skara Ingen aktivitet
10601 Martin Ericsson RT 20 Nacka-Saltsjöbaden Surfing
10602 Daniel Eriksson RT 103 Stockholm Ingen aktivitet
10603 Erik Näslund RT 103 Stockholm International Ingen aktivitet
10605 Jeannette Dahlman LC 93 Markaryd Ingen aktivitet
10606 Åsa Danell LC 76 Linköping Golf
10607 Helena Jönsson LC 76 Linköping Ingen aktivitet
10608 Esbjörn Larsson OT Linköping Ingen aktivitet
10610 Maria Malmerfeldt LC 20 LC20 Visby Ingen aktivitet
10611 Fredrik Malmerfeldt Guest Ingen aktivitet
10612 Camilla Ahlberg LC 20 LC20 Visby Ingen aktivitet
10613 Roberth Lyttegård RT 103 Stockholm International Ingen aktivitet
10614 Malin Jensen LC 155 Hjo-Guldkroken Ingen aktivitet
10615 Mattias Jensen RT 141 Hjo-Grönköping Ingen aktivitet
10616 John Andén RT 110 Göteborg-Viking Golf
10621 Linda Sippmanne LC 20 VISBY Ingen aktivitet
10622 Maria Milton LC 37 Malmö Elbogen Ingen aktivitet
10623 Mathias Green RT 109 Perstorp Ingen aktivitet
10624 Johan Ekberg OT 33 Nyköping Ingen aktivitet
10626 Mats Eriksson RT 44 Lidköping vid Vänern Ingen aktivitet
10627 Cecilia Ekberg LC 25 Nyköping Ingen aktivitet
10628 Johanna Svensson LC 138 Göteborg City Golf
10630 Helena Aggesund LC 40 Falköping Ingen aktivitet
10631 Ås a Andersson LC 40 Falköping Ingen aktivitet
10632 lena carlsson LC 40 Falköping Ingen aktivitet
10633 maria edwass loftby LC 40 Falköping Ingen aktivitet
10634 Lena Efraimsson LC 40 Falköping Ingen aktivitet
10635 Annika Forsler LC 40 Falköping Ingen aktivitet
10636 Lotta Hresan LC 40 Falköping Ingen aktivitet
10637 Anna-Carin Karlberg Nyberg LC 40 Falköping Ingen aktivitet
10638 Fhia Lind LC 40 Falköping Ingen aktivitet
10639 Jenny Schubert LC 40 Falköping Ingen aktivitet
10640 Vicki Maier LC 40 Falköping Ingen aktivitet
10641 Helena Nohlgren LC 40 Falköping Ingen aktivitet
10642 Maria Skölvin LC 40 Falköping Ingen aktivitet
10643 Agneta Rydenstam TA Göteborg City Skön dag
10645 Emil Karlsson RT 33 Nyköping Ingen aktivitet
10646 Johanna Karlsson Guest Nyköping Ingen aktivitet
10647 Marcus Sandberg RT 110 Göteborg-Viking Ingen aktivitet
10648 Martin Noaksson RT 101 Strömstad Havsfiske
10649 Karin Ekenstierna LC 78 Nässjö Ingen aktivitet
10650 Emma Jonsson LC 34 Södertälje Havsfiske
10651 Linda Pernbrandt LC 34 Södertälje Havsfiske
10652 Camilla Thiger LC 34 Södertälje Havsfiske
10653 Anna Karin Kullman LC 10 LC 10 Göteborg Ingen aktivitet
10654 Helena Ståhlgren LC 51 Ronneby Ingen aktivitet
10655 Sabina Grennard LC 34 Södertälje Lyx
10656 Annika Jansson LC 33 Örebro Ingen aktivitet
10657 Per Knutsson RT 13 Ölprovning
10658 Natalie Wiklund LC 79 Norrtälje Skön dag
10659 Anna Sjöblom LC 79 Norrtälje Skön dag
10660 Petra Kumlert LC 138 Göteborg Golf
10663 Lennart Svensson RT 6 Landskrona Golf
10664 Katarina Kvarnrud LC 121 Akka Line Dance
10665 Maria Johansson LC 5 Malmö Ingen aktivitet
10666 Linda Göthberg LC 22 Kristinehamn Ingen aktivitet
10667 Christian Wikman OT RT 13 Uddevalla Havsfiske
10669 Johan Nielsen RT 26 Kalmar Ingen aktivitet
10670 Jonas Persson RT 26 Kalmar Ingen aktivitet
10671 Peter Nilsson RT 26 Kalmar Ingen aktivitet
10672 Magnus Widlind RT 26 kalmar Ingen aktivitet
10673 Magnus Rydberg RT 26 kalmar Ingen aktivitet
10675 Helene Nybom LC 50 Stockholm Klara Surfing
10676 Jessica Nord LC 22 Kristinehamn/LC 22 Ingen aktivitet
10677 Mats-Ola Andersson RT 109 Perstorp Ingen aktivitet
10678 henrik swenson OT trollhättan/OO-23 Line Dance
10679 Peter Aronsson OT Trollhättan/OO23 Line Dance
10680 Pernilla Swenson LC 38 TROLLHÄTTAN Line Dance
10681 Mia Aronsson TA LCQ Trollhättan Line Dance
10682 Pernilla Stridh LC 50 Stockholm Klara Havsfiske
10684 Niklas Alm RT 13 Uddevalla Ölprovning
10685 Johan Eriksson RT 33 Nyköping Ingen aktivitet
10686 Lis Jacobsson Guest Uddevalla Spa på Stadshotellet
10687 Åsa Kilstedt Guest Ingen aktivitet
10688 Kaarina Kranz LC 148 Upplands-Bro Havsfiske
10689 Mattias Kranz RT 152 Sigtuna Havsfiske
10694 åsa jernberg LC 87 LC Sälen-Malung Ingen aktivitet
10696 David Ingemarson RT 49 Skara Surfing
10697 Maria Norén LC 53 LC 53 Avesta Lyx
10698 Kajsa Orre-Engvall LC 53 LC 53 Avesta Lyx
10700 Carolina Svärling LC 22 Kristinehamn Ingen aktivitet
10701 Jenny Karlsson LC 52 LC 52 Borlänge Ingen aktivitet
10702 Monica Björseth LC 87 Sälen Malung Ingen aktivitet
10703 Sten Sucksdorff Guest Ingen aktivitet
10705 Veronica Månsson LC 52 Borlänge Ingen aktivitet
10707 Jan Erik Hanssen RT 13 Uddevalla Ölprovning
10709 Robert Larsson RT 13 Uddevalla Ölprovning
10710 Christina Nygårds LC 87 LC Sälen-Malung Ingen aktivitet
10711 Annica Frank LC 74 Gävle Ingen aktivitet
10713 Annika Einarsson LC 74 Gävle Ingen aktivitet
10715 Hanna Sörendal LC 74 Gävle Ingen aktivitet
10716 Thomas Olsson OT Skövde/Lancelot Ingen aktivitet
10723 Lotta Rangaard LC 62 Kungälv Ingen aktivitet
10725 Mattias Holgersson RT 128 Helsingborg-Bjuv Ölprovning
10726 Elisabeth Boissier LC 104 Kungsbacka Ingen aktivitet
10727 Johan Ferner RT 12 Malmö Ingen aktivitet
10729 Anna Kempe TA Borlänge Ingen aktivitet
10730 Niclas Ohlsson RT 26 Kalmar Ingen aktivitet
10731 Jessica Unogård LC 52 LC52 Borlänge Ingen aktivitet
10732 Linda Larsson LC 84 Söderhamn Line Dance
10733 Lisa Grönander LC 140 Båstad Ingen aktivitet
10734 Ola Nilsson RT 4 Kristianstad Ingen aktivitet
10735 Joan Olsson RT 68 RT 68 Öresund Ingen aktivitet
10738 Staffan Aronsohn OT 6 Öresund Ingen aktivitet
10739 Petra Aronsohn Guest Ingen aktivitet
10740 Henrik Holmboe RT 143 Stockholm Royal Havsfiske
10741 Lars Fredrikson OT Västerås Lyx
10742 Peter Ovrin OT Västerås Lyx
10743 Karl-Johan Håkansson RT 145 Emmaboda Ingen aktivitet
10744 Ditte Hägg LC 88 Gislaved Ingen aktivitet
10745 Joakim Bergström RT 145 Emmaboda Ingen aktivitet
10748 Sandra Pettersson LC 84 Söderhamn Spa på Stadshotellet
10749 Per Sahlberg RT 44 Lidköping Havsfiske
10750 lena bjuresäter LC 119 Lc 119 karlstad Ingen aktivitet
10751 Camila Dahlström LC 119 karlstad Ingen aktivitet
10752 Stefan Grönander RT 150 Båstad Ölprovning
10753 Lotta Waxberg Prytz LC 106 Skövde Ingen aktivitet
10755 Jenny Segergren LC 12 LC12 Borås Ingen aktivitet
10756 Steven Hansen RT 128 Helsingborg-Bjuv Ölprovning
10757 Annika Söderström LC 62 Kungälv Ingen aktivitet
10758 Lotta Nilsson LC 92 Bollnäs Line Dance
10759 Ulf Cardell OT Ingen aktivitet
10760 Lotta Thörn LC 52 Borlänge Ingen aktivitet
10761 Christian Hilbertsson RT 128 Helsingborg-Bjuv Ölprovning
10762 Kajsa Jansson TA Ludvika Ingen aktivitet
10763 Pär Bönnestig RT 150 BÅSTAD Ingen aktivitet
10764 Marina Ahlberg LC 4 Uddevalla Line Dance
10765 Pia Grandelag LC 101 Söderköping Ingen aktivitet
10766 Christian Cedergreen RT 104 RT 104 Söderköping Ingen aktivitet
10767 Annika Hedin Sjöholm LC 62 Kungälv Ingen aktivitet
10768 Erika Westerberg LC 4 Uddevalla Line Dance
10769 Erika Persson LC 92 LC 92 Bollnäs Ingen aktivitet
10771 Petra Lindstrom LC 84 Söderhamn Ingen aktivitet
10772 Jon Håkansson RT 18 Östersund Ingen aktivitet
10775 Sophia Ånhed Guest Eskilstuna Ingen aktivitet
10776 Ola Johansson RT 4 Kristianstad Ingen aktivitet
10777 Carin Sävetun LC 62 Kungälv Ingen aktivitet
10778 Annethe Andersson LC 153 153 Mora Havsfiske
10779 Caroline Johnsen LC 125 Stockholm City Ingen aktivitet
10780 Catharina Nolstedt LC 4 Uddevalla Skön dag
10781 Bettina Johansson LC 22 LC 22 Kristinehamn Ingen aktivitet
10782 Morten Nordmo OT 80 Lillestrøm Ingen aktivitet
10783 Charlotte Nordén LC 47 Lund Golf
10784 Morgan Nordén OT 15 Lund Golf
10785 Kristin Rodewald LC 12 Borås, LC12 Ingen aktivitet
10786 bella uhre LC 62 Kungälv Ingen aktivitet
10787 johan Larsson RT 4 kristianstad Ingen aktivitet
10788 Anette Andersson LC 71 Karlskrona Ingen aktivitet
10789 Jessica Larsson LC 1 Kristianstad Ingen aktivitet
10790 Peter Håkansson RT 127 Gislaved Ingen aktivitet
10791 Roger Jönsson RT 99 Stockholm Tre Kronor Golf
10792 Anders Skoghage RT 63 RT63 Visby Sandslottstävling
10793 Conny Ahlström RT 80 RT80 Visby Sandslottstävling
10794 Ola Andersson RT 99 Stockholm/Tre Kronor Surfing
10796 Björn Weberg RT 6 RT 6 Landskrona Skön dag
10797 Christina Wikblad LC 121 AKKA Sandslottstävling
10798 Marie Norberg Guest Gäst LC125 Ingen aktivitet
10800 Ann-Sofie Ehrensvärd LC 50 Stockholm Klara Havsfiske
10801 Karin Jansson Guest Golf
10802 Ulrika Josephson LC 4 Uddevalla Line Dance
10803 Jenny Larsson LC 5 Malmö Ingen aktivitet
10804 Camilla Sjövall LC 72 LC72 Borgholm Ingen aktivitet
10805 Magnus B Karlsson RT 104 Söderköping Ingen aktivitet
10806 John Sterling RT 104 RT104 Söderköping Ingen aktivitet
10807 Olle Ryegård RT 44 Lidköping Havsfiske
10808 cecilia Ryegård LC 11 Lidköping Lyx
10809 KATHARINA YXHAGE LC 13 JÖNKÖPING Ingen aktivitet
10810 Daniel Remse RT 107 Nässjö Ölprovning
10811 Christian Ehrensvärd RT 3 Stockholm Havsfiske
10812 Joel Ambré RT 99 Stockholm Golf
10813 Inger Møller TA Tangentklub 1 Danmark Ingen aktivitet
10814 Joakim Devilde OT Ingen aktivitet
10815 Ulrika Gunnarsson LC 70 Skövde Skön dag
10816 Anna Holm LC 100 LC100 Jönköping Lyx
10818 Leif Hansson OT 36 Linköping Ingen aktivitet
10820 Christian Silfwersvärd RT 70 Brunkeberg Surfing
10821 Anna Bornhem Guest Surfing
10823 Åsa Hallberg LC 22 Kristinehamn Ingen aktivitet
10824 Torkel Pettersson RT 33 Nyköping Ingen aktivitet
10825 Ulrika Pettersson LC 25 Nyköping Ingen aktivitet
10826 Helene Olesen LC 47 Lund Sandslottstävling
10827 Pernilla Matsson LC 153 Mora Ingen aktivitet
10828 Peter Matsson RT 96 Mora Ingen aktivitet
10829 Peter Fröjd RT 44 Lidköping Spa på Kusthotellet
10830 Anna Sjödell LC 88 Gislaved/Anderstorp LC88 Ingen aktivitet
10832 Tobias Sjödell RT 127 Gislaved/Anderstorp RT127 Ingen aktivitet
10835 Birgitta Blomkvist Jørgensen TA Tangent klub 0 Danmark Ingen aktivitet
10837 Kerstin Svanberg-Wallin LC 18 Västerås Ingen aktivitet
10838 Christer Svanberg-Wallin OT OT32, Westra Aros Ingen aktivitet
10841 Anna Göthéus-Teinmark LC 25 Nyköping Ingen aktivitet
10842 Håkan Thelin Guest Ingen aktivitet
10843 Eva Nilsson LC 138 Göteborg City Ingen aktivitet
10844 Jimmy Ekstedt RT 49 Skara Ingen aktivitet
10845 David Carlsson RT 70 Stockholm - Brunkeberg Skön dag
10846 Martin Dell RT 136 Kullabygden Ingen aktivitet
10847 Hans Silwersvärd RT 99 Tre Kronor Golf
10848 Tomas Weber RT 126 Stockholm-Globe Lyx
10849 Kristina Åkerström LC 70 Skövde Skön dag
10850 Lisa Cronholm LC 4 LC4 Uddevalla Skön dag
10851 Nils Pärletun RT 12 Malmö Ingen aktivitet
10853 Ragnhild Fernlund TA LC 47 - Lund Havsfiske
10854 Jessica Arlehall LC 71 Karlskrona Ingen aktivitet
10855 Maria Eidem LC 14 LC14 Alingsås Ingen aktivitet
10856 Ola Eidem Guest 14 LC14 Alingsås Ingen aktivitet
10859 Maria Ekstrand LC 88 Gislaved Sandslottstävling
10860 Joakim Ekstrand Guest 88 Gislaved Ingen aktivitet
10861 Jörgen Lindberg Guest 153 Mora Havsfiske
10862 Linn Camilla Lindqvist LC 132 Varberg Ingen aktivitet
10864 Emil Anthav RT 132 Varberg Ingen aktivitet
10865 Daniel Lannemar RT 132 Varberg Ingen aktivitet
10866 Carl-Jonas Olsson RT 132 Varberg Ingen aktivitet
10867 Andreas Langenitz RT 127 Gislaved Ingen aktivitet
10869 Anna Nilsson LC 153 Mora Ingen aktivitet
10870 Christina Joergensen Guest Ingen aktivitet
10871 Patric Gill RT 32 Västerås Ingen aktivitet
10872 Mia Gill LC 18 Västerås Ingen aktivitet
10874 Thomas Mattsson RT 106 Sala Ingen aktivitet
10876 Lotta Curbo Guest Ingen aktivitet
10877 Henrik Enoksson RT 33 Nyköping Ingen aktivitet
10878 Nanny Enoksson Guest Nyköping Ingen aktivitet
10879 Patrik Teinmark RT 33 Nyköping Ingen aktivitet
10884 Elisabeth Persson LC 92 Bollnäs Line Dance
10885 Katarina Grahn LC 28 Mariestad Ingen aktivitet
10886 Christina Bengtsson LC 44 Örnsköldsvik Ingen aktivitet
10887 Tobias Mann RT 50 Mariestad Ingen aktivitet
10888 Ulrika Sedin LC 44 Örnsköldsvik Ingen aktivitet
10892 Ethel Ullsten LC 44 Örnsköldsvik Ingen aktivitet
10893 Katarina Öberg Nordström LC 44 Örnsköldsvik Ingen aktivitet
10894 Mike Edstrom Guest Ingen aktivitet
10895 Laila Nordbrandt LC 28 Mariestad Ingen aktivitet
10897 Mattias Persson RT 102 Hörby Ingen aktivitet
10898 Peter Persson RT 102 Hörby Ingen aktivitet
10899 Kristian Larsson RT 102 Hörby Ingen aktivitet
10900 Pelle Larsson RT 102 Hörby Ingen aktivitet
10901 Jörgen Persson RT 102 Hörby Ingen aktivitet
10902 Anders Åkesson RT 102 Hörby Ingen aktivitet
10903 Jonas Mårtensson OT 102 Hörby Ingen aktivitet
10904 Therese Christerson LC 9 Landskrona Skön dag
10905 Per Christerson Guest Skön dag
10906 Carolina Johansson LC 85 Falkenberg Ingen aktivitet
10907 Johannes Tullbrink RT 81 Malmö Ingen aktivitet
10908 Johan Bredenfeldt RT 127 Gislaved Ölprovning
10910 Mikael Tjärnström RT 106 Sala Ingen aktivitet
10911 Louise Andersson LC 9 Landskrona Ölprovning
10912 Torben Myhlendorph RT 127 RT127 Gislaved Sandslottstävling
10913 Patrik Kalman RT 12 RT12 Malmö Ingen aktivitet
10914 Kristoffer Bengtsson OT Värnamo Ingen aktivitet
10915 Stefan Ljungdahl RT 44 Lidköping Havsfiske
10916 Carolina Haglund LC 111 ARBOGA Ingen aktivitet
10917 Thor Arne Dybdahl RT 52 RT 52 SOLA Ingen aktivitet
10918 Eivind Borsheim OT 52 RT 52 SOLA Ingen aktivitet
10919 jonas martinsson RT 44 Lidköping Ingen aktivitet
10920 Diana Lennartsson LC 62 Kungälv Ingen aktivitet
10921 Göran Persson RT 26 Kalmar Ingen aktivitet
10922 Johan Lindquist RT 3 Stockholm Skön dag
10923 Anna Tålhagen LC 13 Jönköping Ingen aktivitet
10925 Lasse Nilsson RT 56 Sandslottstävling
10926 Carin Carlström LC 144 Kinna-Mark Ingen aktivitet
10928 Joakim Franzén RT 44 Lidköping RT44 Ingen aktivitet
10929 Jonas Erlandson RT 4 Kristianstad Ingen aktivitet
10931 Petra Fagerström LC 79 LC 79 Norrtälje Skön dag
10933 Anna Zeift LC 51 Ronneby Ingen aktivitet
10935 Rachael Tripney LC 23 Eskilstuna Ingen aktivitet
10936 Linda Jönsjö LC 5 Malmö, LC 5 Skön dag
10938 Anders Johansson RT 143 ROYAL Lyx
10940 Ingela Eriksson LC 4 Uddevalla Line Dance
10941 Fredrik Persson RT 11 Eslöv Skön dag
10942 Magnus Kristensson RT 133 Ingen aktivitet
10944 Monica Gutke LC 4 Uddevalla/LC4 Line Dance
10945 Åsa Bratt LC 12 Borås/LC 12 Ingen aktivitet
10947 Jessica Larsson LC 12 LC 12 Borås Ingen aktivitet
10948 Pierre Lundqvist RT 143 Stockholm Royal Lyx
10949 Oskar Lindholm RT 67 Eksjö Lyx
10951 Catarina Elg LC 94 Höllviken Ingen aktivitet
10952 Axel Hellman RT 10 Sundsvall Lyx
10953 Fredrik Blad RT 44 Lidköping Ingen aktivitet
10954 Robert Sigvardsson RT 10 Sundsvall Lyx
10955 Ulf Ignberg RT 10 RT10 Sundsvall Lyx
10956 Martin Persson RT 10 Söönsvall Lyx
10957 stefan emanuelz RT 10 Sundsvall Ingen aktivitet
10958 Tobias Larsson RT 10 Sundsvall - RT10 Lyx
10959 Lars Kalander RT 20 Vaxholm Surfing
10960 Per-Ola Lindroth RT 15 Lund Golf
10961 Agneta Lindroth Guest Golf
10962 Henk Jan te Velthuis RT 105 Lochem (Nederlands) Surfing
10963 Emiel Drent RT 157 Etten Leur (Nederlands) Ingen aktivitet
10964 Daniel Forsberg RT 999 RT 53 Tromsø, Norge Ingen aktivitet
10965 Maria Knudtsen LC 999 Norge Ingen aktivitet
10966 Dennis Jensen RT 999 Danmark Ingen aktivitet
10967 Franz Skaaning RT 75 Danmark Ingen aktivitet
10968 Gerald Stubenberger RT 43 Nat. President Austria Ingen aktivitet
10969 Sonja Stubenberger Guest Austria Ingen aktivitet
10970 Jonas Berggren RT 10 RT 10 Sundsvall Lyx
10972 Anders Hellman RT 10 RT 10 Sundsvall Lyx
10973 Jonas Edberg RT 17 Jönköping Ingen aktivitet
10975 Julia Edberg LC 100 Jönköping Ingen aktivitet
10976 Patrik Ryrberg RT 143 ROYAL Ingen aktivitet
10978 Sören Carlsson RT 152 Sigtuna Ingen aktivitet
10979 Stefan Bengtsson RT 84 Tidaholm Ingen aktivitet
10980 Mirjam Hermansson LC 97 LC97 Karlshamn Ingen aktivitet
10981 Fredrik Hermansson RT 74 RT74 Karlshamn Ingen aktivitet
10982 Heléne Sjöstrand LC 62 LC 62 Kungälv Ingen aktivitet
10983 Fredrik Burman RT 17 Jönköping Ingen aktivitet
10984 Markus Näsman RT 10 Sundsvall Ingen aktivitet
10985 Emil Lindén RT 9 Halmstad Ingen aktivitet
10986 Agneta Ernstson LC 29 Karlstad Ingen aktivitet
10987 Christel Ohlsson LC 29 Karlstad Ingen aktivitet
10988 Patrick Sjögren RT 110 RT 110, Viking-Göteborg Ingen aktivitet
10989 Peter Stenquist RT 10 Sundsvall Lyx
10990 Kristina Kaudern LC 138 Göteborg City Ingen aktivitet
10992 Peter Dinehage (Fd Niklasson) OT 143 Stockholm Ingen aktivitet
10993 Karin Svensson LC 58 Simrishamn Ingen aktivitet
10994 Jonas Lindblad RT 97 Sollefteå Ingen aktivitet
10996 Annika Jidekrans LC 62 Kungälv Ingen aktivitet
10997 Daniel Lundberg RT 74 Karlshamn Ingen aktivitet
10998 Ulrica Lundberg Guest Karlshamn Ingen aktivitet
10999 Seth Severinsson RT 143 ROYAL Lyx
11001 Erik Hedin RT 126 Stockholm Globe Havsfiske
11002 Johanna Åkerlund LC 46 Umeå Ingen aktivitet
11003 Christina Hellström-Lennartsson TA TS 15 Vänersborg Ingen aktivitet
11004 Helena Gullbrand LC 83 Piteå Ingen aktivitet
11005 Christer Nersjö RT 47 Karlstad Ingen aktivitet
11006 Margareta Nersjö LC 29 Karlstad Ingen aktivitet
11007 Peter Gustafsson RT 129 Jönköping Ölprovning
11009 Randolph Riedlinger OT World President O.T. Ingen aktivitet
11012 Anna Kälvestam LC 97 Karshamn Ingen aktivitet
11013 Anna Gustavsson LC 110 Göteborg/Terra Nova Ingen aktivitet
11014 Åsa Fagerqvist Guest Lyx
11016 LINDA LANDIN JOHANSSON LC 80 OSBY Ingen aktivitet
11017 Linda Juliusson LC 80 Osby Ingen aktivitet
11018 Annica Larsson Ahlstedt LC 97 Karlshamn Ingen aktivitet
11019 Magnus Larsson RT 74 Karlshamn Ingen aktivitet
11020 Cecilia Simonsson LC 84 Söderhamn Spa på Stadshotellet
11021 Malena Vramsmo Ekstrand LC 80 Osby Ingen aktivitet
11022 Pernilla Bäckåker LC 80 Osby Ingen aktivitet
11025 Jonas Dahlgren Guest RT44 Ingen aktivitet
11026 Fredric Ankarberg Guest Ingen aktivitet
11027 Magnus Wittström RT 68 RT68 Öresund Ölprovning
11028 Thomas Lövstedt OT RTPM4132 Västerås Ingen aktivitet
11029 Jonas Ekman RT 135 Markaryd Ingen aktivitet
11030 Marie Ekman LC 93 Markaryd Ingen aktivitet
11031 Peter Fischerström RT 44 Lidköping Ingen aktivitet
11032 Mikael Homqvist RT 44 Lidköping Ingen aktivitet
11033 Samuel Svensson RT 145 Emmaboda Ingen aktivitet
11034 Jörgen Leijon RT 151 Uppsala Östra Aros Ingen aktivitet
11035 Johan Lassing RT 110 Göteborg Viking Lyx
11036 Pär Rosell RT 68 RT68 Öresund Ingen aktivitet
11038 Maria Runesson Guest Göteborg LC 138 Ingen aktivitet
11041 Andreas Nencioni RT 32 VÄSTERÅS Ingen aktivitet
11056 Catharina Börjesson LC 31 Eslöv Ingen aktivitet
11057 Jessica Lagerblad Bengtsson LC 80 Osby Ingen aktivitet
11058 Charlotte Montalvo LC 138 Göteborg Ingen aktivitet
11059 Mattias Alkeblad RT 3 Stockholm Skön dag
11060 Gudrun Brisman Guest LC 113 Ingen aktivitet
11062 Stefan Waller RT 152 Sigtuna Ingen aktivitet
11064 Kristian Madsen RT 81 Aalborg Ingen aktivitet
11065 Mikael Eriksson RT 50 Mariestad Ingen aktivitet
11066 Susanne Persson Guest Mariestad Ingen aktivitet
11067 Karin Westlund LC 116 Östhammar Ingen aktivitet
11068 Marianne Sydqvist LC 116 Östhammar Ingen aktivitet
11069 Linda Svedensten LC 98 Borås Ingen aktivitet
11070 Hans Nilsson OT 27 Umeå Ingen aktivitet
11071 Eva Lotte Eliasson TA 132 Varberg Ingen aktivitet
11073 Åsa Olsson LC 134 Sunne Ingen aktivitet
11074 Magnus Hugne RT 114 Alvesta Ingen aktivitet
11075 Glenn Gunnarsson RT 114 Alvesta Ingen aktivitet
11076 Patric Johansson RT 147 RT 147 Karlstad Ingen aktivitet
11077 Ulrika Dahlgren LC 104 Kungsbacka Ingen aktivitet
11078 Holger Peise OT 26 Nürnberg (Germany) Spa på Kusthotellet
11079 Regina Ehmer Guest Spa på Kusthotellet
11080 Malin Wengholm LC 68 Värnamo Ingen aktivitet
11081 Anno Terhayden OT 110 Siegen (Germany) Ölprovning
11082 Ted Åberg RT 68 Öresund Ingen aktivitet
11083 Tobias Lindahl Guest Ingen aktivitet
11085 Lise Nilsson LC 7 LC 7 Hässleholm Ingen aktivitet
11086 Hanna Jogmark LC 128 kullabygden Ingen aktivitet
11087 Daniel Johansson RT 84 Tidaholm Ingen aktivitet
11088 Kristina Fransson LC 5 Malmö Ingen aktivitet
11089 Graham Lomer RT 367 Colchester (UK) Ingen aktivitet
11090 John Borgman RT 80 RT80 Gotland Lyx
11091 Anne Sjö LC 27 Norrköping Ingen aktivitet
11092 Henrik Sjö RT 8 Norrköping Golf
11093 Peter Ryttinger RT 134 Kungsbacka Ingen aktivitet
11094 Fredrik Skoglund RT 110 Göteborg Viking Lyx
11095 Kalle Nyblom RT 26 Kalmar Ingen aktivitet
11096 Carolin Rosenqvist Guest 73 Ystad Havsfiske
11099 Mattias Sandell RT 67 Rt-67 eksjö Golf
11100 Philip Rüdiger RT 111 Hultsfred Ingen aktivitet
11102 Lotta Nilsson Guest Ingen aktivitet
11103 Johannes Holmberg RT 17 Huskvarna Jönköping Ingen aktivitet
11104 Per-Olof Öryd RT 38 Falkenberg Ingen aktivitet
11105 Peter Halldèn RT 38 Falkenberg Ingen aktivitet
11106 Eva-Lotta Holgersson LC 8 Halmstad Ingen aktivitet
11108 Eva Hessbom Bogren LC 128 Kullabygden Ingen aktivitet
11109 Pär Arvidsson Fäldt RT 105 Borås Ingen aktivitet
11110 Mattias Grönberg RT 105 Borås Ingen aktivitet
11111 Paul Brunngård RT 105 Borås Ingen aktivitet
11112 Henrik Ramhult RT 105 Borås Ingen aktivitet
11113 Henrik Wahlgren RT 105 Borås Golf
11114 Henrik Claesson RT 105 Borås Ingen aktivitet
11115 Joakim Johansson RT 105 Borås Ingen aktivitet
11116 Andreas Jaldevik RT 105 Borås Ingen aktivitet
11117 Cato Merelid RT 105 Borås Ingen aktivitet
11118 Magnus Mattiasson RT 105 Borås Ingen aktivitet
11119 Fredrik Boije RT 105 Borås Ingen aktivitet
11120 Daniel Lindström RT 105 Borås Ingen aktivitet
11121 Niclas Hedlund RT 105 Borås Ingen aktivitet
11122 Pontus Tonning RT 105 Borås Ingen aktivitet
11123 Madelene Limnefelt LC 125 LC 125 Stockholm-City Ingen aktivitet
11124 Mats Limnefelt RT 3 RT3 Stockholm Ingen aktivitet
11125 Joakim Krona OT 134 Kungsbacka Ingen aktivitet
11126 Joachim Carlström OT 134 Ingen aktivitet
11127 Michael Bohm Guest Ingen aktivitet
11129 Henrik Unosson RT 38 Falkenberg Ingen aktivitet
11130 Morgan Hägg RT 104 RT 104 Söderköping Ingen aktivitet
11132 Patrik Ivarson RT 5 Borås Ingen aktivitet
11133 Magnus Järrenfors RT 5 Borås Ingen aktivitet
11134 Fredrik Johnson RT 5 Borås Ingen aktivitet
11135 Marcus Bergman RT 5 Borås Ingen aktivitet
11136 Tomas Theil RT 5 Borås Ingen aktivitet
11137 John Larsson RT 5 Borås Ingen aktivitet
11138 Jakob Uhlin RT 91 Värnamo Ingen aktivitet
11141 Magnus Norström RT 5 Borås Ingen aktivitet
11142 Emma Nilsson LC 110 Göteborg Ingen aktivitet
11147 Malin Skär Guest Ingen aktivitet
11148 Kenneth Undberg RT 28 Katrineholm Lyx
11151 Göran Schrewelius OT 136 Kullabygden Ingen aktivitet
11152 Eric Hjärpe RT 38 Falkenberg Ingen aktivitet
11155 Ola Jönsson RT 81 Malmö Elbogen Ingen aktivitet
11156 Johan Nilsson RT 28 Katrineholm Ingen aktivitet
11157 Torben Okkels HS RT 71 RT71 Birkerød Danmark Ingen aktivitet
11158 Andreas Johansson RT 13 Uddevalla Ölprovning
11159 Patrik Sönnerfors RT 28 Katrineholm Ingen aktivitet
11160 Mattias Wemming RT 81 Malmö Elbogen Ingen aktivitet
11161 Thomas Nilsson OT 143 Stockholm Royal Ingen aktivitet
11165 Daniel Pehrsson RT 13 Uddevalla Ölprovning
11166 Svend Erik Dahlström RT 135 Markaryd Ingen aktivitet
11167 Håkan Lykkeberg RT 13 Uddevalla Ingen aktivitet
11168 Ulrika Esseryd Guest 13 Uddevalla Ingen aktivitet
11169 Johan Wiesel RT 81 Malmö Ingen aktivitet
11172 Thobias Hörberg RT 81 RT 81 - Malmö Ingen aktivitet
11177 Tony Odhner RT 94 Säffle Ingen aktivitet
11178 paul grähs RT 72 arboga Ölprovning
11179 Jonas Pettersson RT 32 Västerås Golf
11180 LENETTE GLERUP-POULSEN LC 86 DANMARK Ingen aktivitet
11181 Daniel Andersson RT 6 Landskrona Ingen aktivitet
11182 Per Helander RT 81 Malmö Elbogen Ingen aktivitet
11183 Adam Rosenhöjd RT 37 Alingsås Ingen aktivitet
11184 Lotta Rosenhöjd Guest Alingsås Ingen aktivitet
11185 Anna Claesson LC 37 Malmö Elbogen Spa på Stadshotellet
11186 Cathrine Melbéus LC 42 Katrineholm Skön dag
11187 Malin Holmlund Guest Skön dag
11188 Soili Vuolteenaho LC 34 Södertälje Havsfiske
11189 Mona Flensby LC 12 LC 12 Borås Ingen aktivitet
11190 Leonard Boman RT 38 Falkenberg Ingen aktivitet
11191 Per Olofsson OT PM2 Oskarshamn Ingen aktivitet
11192 Lars-Christer Engsund RT 79 Oskarshamn Ingen aktivitet
11193 Jani Sillanpää RT 50 RT 50 Mariestad Ingen aktivitet
11194 Linda Sillanpää Guest Ingen aktivitet
11195 Daniel Karlsson Guest 44 Lidköping Ingen aktivitet
11197 Maria Andersson LC 93 Markaryd Ingen aktivitet
11198 Helena Thorwaldsson LC 103 LCNybro 103 Ingen aktivitet
11199 Johan Larsson RT 125 Uppsala Fyris Ingen aktivitet
11200 Peter Wallenberg RT 125 Uppsala-Fyris Ingen aktivitet
11201 Magnus Persson RT 26 Kalmar Ingen aktivitet
11202 kristina skoglund LC 134 LC 134 Sunne Ingen aktivitet
11204 Johanna Wennerberg Guest Ingen aktivitet
11206 Charlotte Carlsson LC 113 Tidaholm Line Dance
11207 Tina Sjöskog LC 106 Skövde Ingen aktivitet
11208 Fatima Anderson LC 110 Göteborg Terra Nova Ingen aktivitet
11209 Per Nilsson Guest Ölprovning
11210 Jörgen Sjöström OT 115 Borgholm Ingen aktivitet
11211 Susanne Fogelberg Guest Ingen aktivitet
11212 David Stenberg RT 71 Ljungby Sandslottstävling
11213 Lars Angelin OT 110 Göteborg-Viking Ingen aktivitet
11214 Bjarke Salomonsen RT 71 Birkerød Ingen aktivitet
11215 Jimmy Persson RT 114 Alvesta Ingen aktivitet
11216 Fredrich Snygg RT 79 Oskarshamn Ingen aktivitet
11217 Fredrik Hållén RT 17 Huskvarna Ingen aktivitet
11218 Hans Holmgren RT 79 Oskarshamn Ingen aktivitet
11219 Carl-Johan Ask RT 128 HELSINGBORG Ölprovning
11220 Stefan Jonsson RT 104 Söderköping Ingen aktivitet
11221 Joakim Sundberg RT 17 Jönköping Ingen aktivitet
11222 Stefan Wahlström RT 128 Helsingborg Ölprovning
11223 Fredrik Fors RT 42 Göteborg Ingen aktivitet
11224 Fredrik Svensson RT 42 Göteborg Ingen aktivitet
11225 Jakob Hedén RT 42 Göteborg Ingen aktivitet
11226 Christian Sjöberg RT 42 Göteborg Ingen aktivitet
11227 Per Bengtsson RT 42 Göteborg Ingen aktivitet
11228 Jan Persson RT 42 Göteborg Ingen aktivitet
11229 Magnus Norberg RT 142 Åre Ingen aktivitet
11230 Svensk Reselotterivinnare 2 RT 111 Hultsfred Ingen aktivitet
11231 Kathleen Flynn LC 1 LCI IPP Ingen aktivitet
11232 Kjersti Irgens LC 5 Bergen Ingen aktivitet
11233 Daniel Sundqvist RT 20 Nacka-Saltsjöbaden Ingen aktivitet
11234 Richard Matthews OT National President OT Ingen aktivitet
11235 Barbara Matthews Guest UK Ingen aktivitet
11236 Knut Øvreeide RT 6 IRO Luxemburg Ingen aktivitet
11237 Ann-Kristin Øvreeide Guest Luxemburg Ingen aktivitet
11238 Esco Dahlman OT Markaryd Ingen aktivitet
11239 Pia Henling TA Markaryd Ingen aktivitet
11241 Helena Olofsdotter LC 144 Kinna-Mark Ingen aktivitet
11242 Jonas Andren Guest Kinna-Mark Ingen aktivitet
11243 Henry Sjöstrand RT 6 Landskrona Ingen aktivitet
11244 Lasse Thunholm RT 99 Stockholm-Tre Kronor Lyx
11245 Fredrik Björk OT 36 Linköping Ingen aktivitet
11246 Anki Winqvist LC 72 Borgholm Ingen aktivitet
11247 Poul Lorenzen RT 6 Landskrona Lyx
11248 Fredrik Pålsson RT 150 Båstad Ingen aktivitet
11249 Anna Harryson LC 23 Eskilstuna Ingen aktivitet
11250 Kim Hensler RT 1 Germany Ingen aktivitet
11251 Maria Fagerquist Guest Stockholm Golf
11252 Stylianides Petros RT 5 National President Cyprus Ingen aktivitet
11253 Daniel Dizazzo Guest Ingen aktivitet
11254 Malin Dizazzo Guest Skön dag
Totalt: 933 bokningar